Shukrawar Peth Pune, Maharashtra
GST No. 27AAHFP1267F1Z9
Call 0794934710970% Response Rate
Send Enquiry







Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
| Height 105mm weight 30mm | Inch.4 |
Glass serum bottles are specially designed containers used for serums or other skin care products, usually made of high-quality glass material. These bottles are usually made of clear or opaque glass and usually come with a drip cap or pump dispenser.
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 25 ml |
| Material | Plastic |
| Cap Type | Round |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Material | Plastic |
| Cap Type | Round |
View Complete details




| Capacity | 50 ml |
| Material | Plastic |
| Cap Type | Round |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 25 ml |
| Material | Plastic |
| Cap Type | Round |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | Plastic |
| Cap Type | Round |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | HDPE |
| Shape | Round |
View Complete details