Shukrawar Peth Pune, Maharashtra
GST No. 27AAHFP1267F1Z9
Call 0794934710970% Response Rate
Send Enquiry







| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Design | Screw Cap |
| Neck Size | 20mm |
| Brand | Local |
| Embossed Logo | No |
| Inner dia | No |
| Country of Origin | Made in India |
Comb Applicator Caps are specialized caps with built-in combs, ideal for precise application of hair oils, dyes, or treatments directly to the scalp, minimizing mess.
4oView Complete details







Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | PET |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Neck Size | 19 mm |
| Usage and Applications | Personal Care Products, Food and Beverage |
| Features | Leak Proof, Recyclable, Durable |
| Country of Origin | Made in India |
Shampoo &oil bottle
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 500 ML |
| Plastic Type | PET |
Glass cleaner that removes dirt and dust and also gives more shine across glass and shiny surfaces. Its convenient trigger helps you spray directly on the stains for maximum effectiveness.
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Transparent |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Color | Transparent |
Pet pharma bottles
View Complete details