Shukrawar Peth Pune, Maharashtra
GST No. 27AAHFP1267F1Z9
Call 0794934710970% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | PET |
| Color | Transparent |
| Shape | Cylindrical |
| Cap Type | Comb Cap |
| Neck Diameter | 20 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Shape | Cylindrical |
| Color | White |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Neck Diameter | 24 mm |
| Pattern | Plain |
| Features | Reusable |
| Usage and Application | Personal Care Products |
Compact 100ml HDPE bottle with a convenient flip cap for easy dispensing. Ideal for lotions, shampoos, hand sanitizers, and other liquids. Durable and leak-proof.
4oView Complete details






| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Packaging Size | 100ml |
| Capacity | 100 ml |
| Material | PVC |
| Brand | Priyanka |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Packaging Type | Flip- Top Bottle |
| Color | Transparent |
| Third Party Manufacturing | No |
| Shape | Rectangular |
| Flexibility | Na |
50 ml 100 ml 200ml
View Complete details