Shukrawar Peth Pune, Maharashtra
GST No. 27AAHFP1267F1Z9
Call 0794934710970% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 50 ML |
| Shape | Square |
| Color | Transparent |
| Application | Cosmetic |
| Weight | Standard |
| Pattern | Plain |
| Brand | Priyanka Trading Company |
| Cap Type | Round |
| Country of Origin | Made in India |
Cream & cosmetic jar
View Complete details

| Capacity | 100 ml |
| Color | Transparent |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Cap Type | Disc Cap |
| Features | Leak Proof |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Cap Type | Screw Cap |
| Jar Shape | Round |
| Size | Medium |
| Neck Size | 46 mm |
| Shape | Round |
| Capacity | 50 ml |
| Jar Color | Transparent |
| Usage | Food Packaging |
| Container Weight | 50 g |
| Color | Transparent |
50ml 100ml 200ml 450ml
View Complete details




| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Food Storage |
| Color | Blue |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 100 ML |
| Color | Transparent |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1 Liter |
| Shape | Round |
| Color | Transparent |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Capacity | 500 ML |
| Shape | Round |
| Color | Transparent |
View Complete details