Shukrawar Peth Pune, Maharashtra
GST No. 27AAHFP1267F1Z9
Call 0794934710970% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 12 Piece |
| Neck Size | 20 mm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Professional |
| Type | All Types |
| Color | Black |
| Brand | Priyanka |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
100ml storage capacity in 19mm neck, comes with different categories of caps like FTC, Dome Cap, Mist Pump, Goldmetallizing cap, Comb Applicator, Dispenser Pump and Screw Cap.
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Neck Size | 28 mm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Household |
| Color | White |
| Usage | Hotel, Professional, Household |
| Brand | Priyanka |
| Cap Type | Plip |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Lotion Pump |
View Complete details




| Capacity | 50 ml |
| Features | Leak Proof, Food Grade |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details