Shukrawar Peth Pune, Maharashtra
GST No. 27AAHFP1267F1Z9
Call 0794934710970% Response Rate
Send Enquiry







Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 15 ml |
| Usage and Applications | Natural and Organic Products, Cosmetic Products |
| Features | Recyclable, Leak Proof, Reusable |
| Country of Origin | Made in India |
| Height 100mm weight 30mm | Inch 4 |
Bonzella Airless Pump Jars 15ML, Empty Refillable Cosmetic Airless Pump Bottles,Cream Vacuum Bottle Dispenser, Leak Proof Acrylic Moisturizer Container For Gel & Lotion Foundation
View Complete details








Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Usage and Applications | Cosmetic Products, Natural and Organic Products |
| Features | Recyclable, Reusable, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
| Height 155mm weight 30mm | Inch.6 |
Bonzella Airless Pump Jars 30
ML, Empty Refillable Cosmetic Airless Pump Bottles,Cream Vacuum Bottle Dispenser, Leak Proof Acrylic Moisturizer Container For Gel & Lotion Foundation
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Color | Transparent |
| Shape | Cylindrical |
| Usage and Applications | Cosmetic Products, Natural and Organic Products |
| Features | Recyclable, Reusable, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
| Height 150mm weight 30mm | Inch.6 |
Bonzella Airless Pump Jars 50
ML, Empty Refillable Cosmetic Airless Pump Bottles,Cream Vacuum Bottle Dispenser, Leak Proof Acrylic Moisturizer Container For Gel & Lotion Foundation
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Material | Acrylic |
| Bottle Shape | Round |
| Color | Transparent |
| Pump Type | Airless Pump |
| Finish | Glossy |
| Usage and Applications | Cosmetic Products, Natural and Organic Products |
| Features | Reusable, Recyclable, Leak Proof |
| Outer Material | Acrylic |
| Usage | Lotion, Serum |
Bonzella Airless Pump Jars 50ML, Empty Refillable Cosmetic Airless Pump Bottles,Cream Vacuum Bottle Dispenser, Leak Proof Acrylic Moisturizer Container For Gel & Lotion Foundation
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Color | Transparent |
| Shape | Cylindrical |
| Usage and Applications | Natural and Organic Products, Cosmetic Products |
| Features | Leak Proof, Recyclable, Reusable |
Bonzella Airless Pump Jars 50
ML, Empty Refillable Cosmetic Airless Pump Bottles,Cream Vacuum Bottle Dispenser, Leak Proof Acrylic Moisturizer Container For Gel & Lotion Foundation
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Color | Transparent |
| Shape | Cylindrical |
| Usage and Applications | Cosmetic Products, Natural and Organic Products |
| Features | Recyclable, Reusable, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
| Height 120mm weight 30mm | Inch.4.5 |
View Complete details