Shukrawar Peth Pune, Maharashtra
GST No. 27AAHFP1267F1Z9
Call 0794934710970% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 50ml |
| Material | PP |
| Shape | Round |
| Features | Leak Proof, Recyclable |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 100 |
| Bottle Use | Plastic |
| Neck Size | 18 mm |
| Material | HDPE |
| Bottle Shape | Round |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Features | Leak Proof, Recyclable |
| Cap Included | Yes |
| Food Grade | Yes |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Material | PP |
| Shape | Round |
| Features | Leak Proof, Recyclable, Reusable |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details