Shukrawar Peth Pune, Maharashtra
GST No. 27AAHFP1267F1Z9
Call 0794934710970% Response Rate
Send Enquiry







| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Spray Type | Crimp Spray |
| Glass Color | Clear |
| Capacity | 100 mL, 100 ml |
| Refillable | No |
| Bottle Shape | Cylindrical |
| Closure Material | Glass |
| Usage | Perfume |
| Usage/Application | Glass Perfume Bottles |
| Color | Clear |
| Country of Origin | Made In India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Spray Type | Screw Spray |
| Glass Color | Clear |
| Capacity | 10ml |
| Refillable | Yes |
| Bottle Shape | Square |
| Closure Material | Glass |
| Usage | Perfume |
| Usage/Application | Glass Perfume Bottles |
| Color | Clear |
| Country of Origin | Made In India |
View Complete details








| Minimum Order Quantity | 12 Piece |
| Capacity | 100 mL |
| Spray Type | Crimp Spray |
| Glass Color | Clear |
| Refillable | No |
| Bottle Shape | Rectangular |
| Closure Material | Glass |
| Usage | Perfume |
| Usage/Application | Glass Perfume Bottles |
| Color | Clear |
| Cap Color | Golden |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Spray Type | Screw Spray |
| Glass Color | Clear |
| Refillable | Yes |
| Bottle Shape | Square |
| Closure Material | Glass |
| Usage | Perfume |
| Usage/Application | Glass Perfume Bottles |
| Color | Clear |
| Country of Origin | Made In India |
| Capacity | 8ml |
View Complete details